محبوب‌ترین محصولات

آخرین مقالات طیف رویان

دیدگاهی برای نمایش وجود ندارد.

در ساعات کاری پاسخگوی شما هستیم.

برای مشاوره و پیگیری سفارشات خود می‌توانید با شماره تلفن ۰۲۱۷۷۳۲۱۶۸۰ تماس بگیرید

همه شما تا حدودی با انواع ظروف آزمایشگاهی آشنایی دارید و حتماً  می‌خواهید بدانید که این‌همه ظرف مختلف در آزمایشگاه چه کاربردی دارد. در این بخش به معرفی ظروف آزمایشگاهی می‌پردازیم و انواع آنها را خیلی خلاصه توضیح می‌دهیم.  

خرید ظروف آزمایشگاهی

ظروف آزمایشگاهی به علت این که با انواع مواد شیمیایی مختلف، تماس دارند، بنابراین باید نسبت به انواع مواد شیمیایی مقاوم باشند و به همین دلیل هم این ظروف آزمایشگاهی باید نسبت به ظروف معمولی در آشپزخانه مقاوم تر و باکیفیت تر باشند. ظروف آزمایشگاهی، علاوه بر مقاوم بودن در برابر مواد شیمیایی باید در برابر گرما و سرما نیز مقاومت کافی را داشته باشند. با مطالعه ادامه مطلب با این ظروف بیشتر آشنا خواهید شد.

  • اپلیکاتور

اپلیکاتور یکی از ابزارهای مهم در آزمایشگاها و مراکز تحقیقاتی می باشد که کاربرد زیادی دارد . از اپلیکاتور برای برداشت نمونه ، جداسازی ، انتقال نمونه وهچنین برای مخلوط کردن استفاده میشود . در یک آزمایشگاه تشخیص طبی در بخش های ی از قبیل سرولوژی ، میکروبیولوژی ، انگل شناسی ، قارچ شناسی و… و حتی بخش تهیه سرم ، اپلیکاتور یکی از اصلی ترین ابزار کار میباشد .
اپلیکاتور تولید شده در شرکت طیف رویان از جنس پلی استایرن بوده که از استقامت بسیار بالا و کیفیت مطلوب و ایده آل برخوردار می باشد. این خصوصیت سبب شده که روی آزمایشات تداخلی ایجاد نکند. با توجه به ابعاد آن که در جدول مشخصات محصول ذکر گردیده ، در حین انجام کار ، کارشناس آزمایشگاه با تسلط کامل وحفظ ایمنی عمل کرده و بهترین نتیجه را کسب می نماید.
اپلیکاتور های تولیدی شرکت طیف رویان در بسته های 300 عددی به رنگ سفید شیری تولید و روانه بازار هدف می گردد.

ظروف آزمایشگاهی استریل

از آنجایی ظروف آزمایشگاهی با مواد گوناگون در تماس هستند و به همین دلیل به تمیزکاری و سترون‌سازی (استریل) دائمی نیاز دارند. علاوه بر این، اکثر ظروف آزمایشگاهی قیمت بالایی دارند. پس تمیز نگه‌داشتن آن یک ضرورت است.  بنابراین، باید برای استریل ظروف آزمایشگاه از بهترین روش پاک‌سازی استفاده کنید.

انواع روش‌های شستشوی ظروف آزمایشگاه

  • روش معمول و سنتی شستشوی ظروف آزمایشگاهی
  • استفاده کردن از ماشین‌های ظرف‌شویی آزمایشگاهی
  • اتوکلاو برای استریل ظروف آزمایشگاهی
  • استفاده از دستگاه التراسونیک برای استریل ظروف آزمایشگاهی 

قیمت ظروف آزمایشگاهی

ظروف آزمایشگاهی از مهم‌ترین لوازم آزمایشگاهی هستند که انواع گوناگونی دارند. باتوجه‌به نوع آزمایشگاه و نوع استفاده که انجام می‌شود، ظروف آزمایشگاهی مختلفی موردنیاز است‌.  انواع ظروف آزمایشگاهی باکیفیت مناسب برای انواع آزمایشگاه ارائه می‌شود. برای دریافت لیست فروش ظروف آزمایشگاهی و کسب اطلاعات بیشتر، با کارشناسان طیف رویان تماس بگیرید‌.

در ساعات کاری پاسخگوی شما هستیم.

برای مشاوره و پیگیری سفارشات خود می‌توانید با شماره تلفن ۰۲۱۷۷۳۲۱۶۸۰ تماس بگیرید